Nasıl başvuracağım,ne yapacağım ?

Akbank UniChallenge+

Nasıl başvuracağım, ne yapacağım?  (2023 kampını tamamladık, 2024'te görüşmek üzere!)

1. Öncelikle buradaki başvuru formunu dolduruyorsun. Son gün 15 Mayıs!​ 

Başvurunu ücretsiz olarak yapabilirsin. Ancak katılımın kesinleştiğinde senden 120TL ödemeni rica edeceğiz. Bunu zamanı gelince konuşuruz ;)

2. 12-23 Haziran arasında Program'da belirtilen saatlerde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'teki eğitim mekanımızda bizimle buluşuyorsun.

3. Dersler haricinde grup arkadaşlarınla ve mentorunla, verilecek brief üzerine çalışman gerekecek. Bu planlamayı mentorunla birlikte yapmanı bekliyoruz. Dersler gibi, bu grup çalışmalarına da katılmanın zorunlu olduğunu bilmelisin.

4. Sunum için ders harici ve hafta sonu Cumartesi-Pazar biraz mesai yapman gerekecek :) 

5. 23 Haziran Cuma günü grup sunumlarıyla program sona erecek. Final sunumları sonrasında ilk 3'e giren ekip üyeleri, IAB üyesi firmalarda 1 ay staj hakkı elde edecek.

6. Bu yıl depremden etkilenen öğrencilere özel bir kontenjanın ayrılacağı kampta, şehir dışından gelecek öğrencilere kamp boyunca ulaşım ve konaklama desteği de sağlanacak. Kamp boyunca sektörün önde gelen isimleriyle buluşacak olan UniChallengerlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da kamp bittikten sonra bu isimlerden mentorluk desteği alabilecekler. Bunun için başvuru formundaki ilgili alanları doldurman gerekiyor.